Nowy numer 24/2018 Archiwum

Wielki Post na półmetku

Rekolekcje, adoracje, dni skupienia...

Co zrobić, żeby Wielki Post nie minął bezowocnie? Jak dobrze przygotować się do tajemnicy naszego odkupienia i zmartwychwstania Pana Jezusa? Podpowiadamy....

Dla singli

„Spotkaj Boga, siebie, drugiego człowieka” - pod takim hasłem od 4 do 6 marca w kościele Najświętszego Zbawiciela (ul. Marszałkowska 37) odbędą się rekolekcje dla dorosłych stanu wolnego powołanych do małżeństwa bądź rozeznających tę drogę. Nauki rekolekcyjne na Mszach św. o 18.30 wygłosi ks. Stanisław Szlassa, duszpasterz singli, prezes Stowarzyszenia Psychologów Chrześcijańskich. Po Mszach św. będzie możliwość uczestnictwa w pracy w grupach i adoracji.

Dla medyków

Duszpasterstwo Pracowników Służby Zdrowia Diecezji Warszawsko-Praskiej zaprasza na rekolekcje, które dla środowiska medycznego 5 i 6 marca poprowadzi ks. prof. Andrzej Muszala z Krakowa (UPJPII). Spotkania rozpoczynają się o godzinie 17 w kaplicy kurialnej (ul. Floriańska 3). Mszy św. będzie przewodniczył abp Henryk Hoser SAC.

 Dla odważnych

"Na progu przepaści" to tytuł nauk i spotkań, które od 6 marca w kościele MB Królowej Polski (ul. Gdańska 6a) na Marymoncie poprowadzi ks. dr Janusz Kumala MIC. W niedzielę podczas każdej Mszy św., w poniedziałek, wtorek i środę o godz. 8, 12,18 i 20.

 Z "Mocnymi w Duchu"

O. Remigiusz Recław SJ i zespół ewangelizacyjno-muzyczny "Mocni w Duchu" zapraszają od 6 do 9  marca do sanktuarium św. Andrzeja Boboli (ul. Rakowiecka 61) na rekolekcje zatytułowane: "W stronę Życia". W niedziele nauki głoszone są podczas Mszy św. w kolejnych dniach o 9.00, 12.00, 17.00, 19.00.

Dla rodzin

Od 6 do 9 marca w sanktuarium Matki Bożej Nauczycielki Młodzieży (ul. Gwintowa 3) rekolekcje wygłosi ks. Andrzej Pawlak, moderator Domowego Kościoła Archidiecezji Warszawskiej. 

Ze św. Charbelem

Rekolekcje ze św. Charbelem będzie głosił ks. Jacek Włostowski od 6 do 9 marca w kościele św. Łukasza Ewangelisty na Górcach (ul. Górczewska 196). Nauki w niedzielę, podczas Mszy św. oraz w kolejne dni o godz.: 10,18 i 20 (młodzież, studenci).

« 1 2 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma