Nowy numer 3/2021 Archiwum

O. Bashobora na modlitwie w Warszawie

Charyzmatyk odprawi Msze św. z modlitwą o uzdrowienie.

Parafia Najświętszego Serca Jezusowego, przy ul. Kawęczyńskiej 49 zaprasza 29 i 30 marca na spotkania z o. Johnem Bashoborą.

W bazylice NSJ przy ul. Kawęczyńskiej 49 we wtorek i w środę, o godz. 16 o. John wygłosi konferencje, a o 18.00 będzie miała miejsce Msza św. połączona z modlitwą o uzdrowienie.

"Zapraszamy tych, którzy brali udział w rekolekcjach Jezus na stadionie oraz wszystkich chętnych do wspólnej modlitwy" - pisze na swojej stronie internetowej parafia.

O. John Baptist Bashobora jest znanym w świecie rekolekcjonistą, prowadzi charyzmatyczne spotkania modlitewne. Urodził się 5 grudnia 1946 roku w Ugandzie. Święcenia kapłańskie przyjął w 1972 r., po czym został wysłany na studia do Rzymu, gdzie uzyskał doktorat z teologii duchowości oraz magisterium z psychologii. W Rzymie również przyłączył się do wspólnoty odnowy charyzmatycznej. Aktualnie jest diecezjalnym koordynatorem Katolickiej Odnowy Charyzmatycznej w archidiecezji Mbarara w Ugandzie oraz członkiem Narodowego Stowarzyszenia Modlitwy Wstawienniczej. O. Bashobora jest znany w całym kraju jako ewangelizator, a także jako osoba, która troszczy się szczególnie o ubogich, sieroty i chorych. W Warszawie, na Stadionie Narodowym prowadził rekolekcje w 2013 r. oraz w  2015 r. W każdych wzięło udział kilkadziesiąt tysięcy osób z całej Polski. W sierpniu 2014 r., podczas"Dni Ewangelizacji" na Pradze, ks. Bashobora odprawił Mszę św. z modlitwą o uzdrowienie w bazylice Najświętszego Serca Jezusowego.

Przeczytaj także:

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama