Nowy numer 33/2018 Archiwum

Miłość do śmierci

Konferencja o małżeństwie, które wiele przetrzyma i nigdy się nie kończy.

12 marca o godz. 16 w Szkole dla dziewcząt „Strumienie” stowarzyszenia Sternik (ul. 3 Maja 129, Józefów) rozpocznie się konferencja: „Miłość, wierność, uczciwość – do śmierci czy „do czasu”? Jej gośćmi będą m.in. kanclerz Kurii Krakowskiej ks. Piotr Majer, który będzie mówił o kanonicznym stwierdzeniu nieważności małżeństwa oraz eksperci tematyki małżeńskiej Jadwiga i Jacek Pulikowscy, którzy opowiedzą o problemach współczesnych małżeństw.

Drugą część spotkania wypełni panel dyskusyjny z udziałem: dziennikarki tygodnika "wSieci" Doroty Łosiewicz, Anny i Andrzeja Szymańskich, związanych ze Wspólnotą Trudnych Małżeństw "Sychar" oraz Katarzyny i Waldemara Dobrzyńskich, małżeństwa z 26-letnim stażem i moderatorów Akademii Familijnej.

O 19.30 będzie można zobaczyć spektakl o heroicznej miłości i przebaczeniu pt. "Listy".

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma