GN 32/2018 Archiwum

Zobacz także

 • operator
  12.03.2016 17:29
  "w Brukseli czujemy się jak u siebie, to jest też nasz dom i tam będziemy informować o tym, co dzieje się w Polsce"- Grzegorz Schetyna.
  Chyba komentarz nie bedzie konieczny, prawda?
 • Stanisław_Miłosz
  12.03.2016 18:06
  Może dobrze byłoby, by na wszystkich publikowanych zdjęciach, gdzie są zbliżenia "zakodowanych" Redakcja zamaskowała im przynajmniej oczy, by w przyszłości nikt - dzieci, wnuki, rodzina, znajomi - nie wytykał im matolstwa lub jeszcze gorszych zarzutów nie czynił? Ostatecznie mamy ten Rok Miłosierdzia, nieprawdaż?

  Oczywiście jeśli Polska przetrwa, bo świat ku samozagładzie pośpiesznie na oślep bieży, A ci omal jak tańczący na Titanicu.
  Jeśli nie przetrwa, to bez znaczenia, Ale może na wszelki wypadek lepiej zamaskować?

  doceń 2
 • Eugeniusz_Pomorze_
  12.03.2016 23:40
  KOD, PO, Nowoczesna, Razem i Lewica maszerują, protestują, szydzą i grożą, ale nie chcą ŻADNEGO kompromisu z Prawicą, tylko ŻĄDAJĄ.

  Jednocześnie ten sami ludzie jednak bardzo wyraźnie pochwalają okrągłostołowy kompromis z komunistami w Magdalence w 1989 roku.

  Wniosek jest prosty: PZPR, to byli przyjaciele, a Prawica to wrogowie KOD...!

  doceń 2
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma