GN 32/2018 Archiwum

Tu powstanie nowa ChAT

Rozpoczął się proces inwestycyjny budowy nowej siedziby ChAT. Uczelnia kupiła działkę na warszawskim Żoliborzu. Pieniądze na wzniesienie projektowanych obiektów pochodzą głównie z budżetu Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego oraz funduszy strukturalnych Unii Europejskiej.

ChAT będzie miała siedzibę kilkadziesiąt metrów od kościoła Zesłania Ducha Świętego na Bielanach   ChAT będzie miała siedzibę kilkadziesiąt metrów od kościoła Zesłania Ducha Świętego na Bielanach Tomasz Gołąb /Foto Gość

Chrześcijańska Akademia Teologiczna w Warszawie (ChAT) jest uczelnią publiczną o prawie 60-letniej tradycji, posiadającą pełne uprawnienia akademickie. Kształci studentów w zakresie nauk teologicznych, pedagogicznych i pracy socjalnej. Wysoki standard kształcenia na Wydziale Pedagogicznym ChAT potwierdza uzyskana w roku 2013 pozytywna ocena Polskiej Komisji Akredytacyjnej. Akademia realizuje projekty dydaktyczne, finansowane ze środków unijnych w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego. Specyfiką uczelni jest jej ekumenizm - w murach akademii studiują przedstawiciele różnych tradycji, kultur i wyznań.

« 1 »
oceń artykuł
TAGI:

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma