Nowy numer 44/2020 Archiwum

Tu powstanie nowa ChAT

Rozpoczął się proces inwestycyjny budowy nowej siedziby ChAT. Uczelnia kupiła działkę na warszawskim Żoliborzu. Pieniądze na wzniesienie projektowanych obiektów pochodzą głównie z budżetu Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego oraz funduszy strukturalnych Unii Europejskiej.

Tu powstanie nowa ChAT   ChAT będzie miała siedzibę kilkadziesiąt metrów od kościoła Zesłania Ducha Świętego na Bielanach Tomasz Gołąb /Foto Gość

Chrześcijańska Akademia Teologiczna w Warszawie (ChAT) jest uczelnią publiczną o prawie 60-letniej tradycji, posiadającą pełne uprawnienia akademickie. Kształci studentów w zakresie nauk teologicznych, pedagogicznych i pracy socjalnej. Wysoki standard kształcenia na Wydziale Pedagogicznym ChAT potwierdza uzyskana w roku 2013 pozytywna ocena Polskiej Komisji Akredytacyjnej. Akademia realizuje projekty dydaktyczne, finansowane ze środków unijnych w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego. Specyfiką uczelni jest jej ekumenizm - w murach akademii studiują przedstawiciele różnych tradycji, kultur i wyznań.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..
TAGI:

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama