Nowy numer 33/2018 Archiwum

Palma za zakupy

Od 15 marca do Niedzieli Palmowej w Księgarni na Miodowej do każdego zakupu można otrzymać palemkę gratis.

Od 15 marca do Niedzieli Palmowej w Księgarni na Miodowej do każdego zakupu można otrzymać palemkę gratis.

Stało się to już zwyczajem w 10-letniej działalności Księgarni na Miodowej i cieszy się dużym zainteresowaniem wśród mieszkańców Warszawy. Tradycja święcenia palm w Niedzielę poprzedzającą Wielkanoc jest głęboko zakorzeniona w polskiej kulturze - mówi Aneta Włodarczyk, dodając że Księgarnia na Miodowej przygotowała dla swoich klientów wiele pozycji książkowych oraz multimediów, które pomogą nam pogłębić czas oczekiwania i przeżywania Triduum Paschalnego oraz Wielkanocy. - Bo dla katolików wielkanocna palemka to nie tylko element folkloru ale symbol radości ze Zmartwychwstania.

Księgarnia przy ul. Miodowej 17/19 jest czynna od poniedziałku do piątku od 9.00 do 18.00 oraz w soboty od 9.00 do 15.00.

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma