Nowy numer 44/2020 Archiwum

Adoracja w obronie życia

Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży Archidiecezji Warszawskiej po raz szósty organizuje modlitewne czuwanie w intencji obrony życia.

Warszawskie Jerycho to nieustanna adoracja Najświętszego Sakramentu w intencji poczętego życia. - Na świecie corocznie w łonach matek ginie kilkadziesiąt milionów dzieci, pragniemy wszelkie działania w ich obronie rozpoczynać od tego, co najważniejsze, gorącej modlitwy o przemianę serc - wyjaśniają organizatorzy.

Młodzi wierzę, że podjęta z odwagą i entuzjazmem wspólna, szczera modlitwa, może wypraszać zmiany w sercach i umysłach, które będą początkiem również przemian prawnych w Polsce i na świecie.

Jerycho organizowane jest corocznie w tygodniu poprzedzającym Dzień Świętości Życia. Tegoroczne, odbędzie się wyjątkowo później - od 4 do 10 kwietnia. Całodobowa adoracja odbędzie się w kaplicy Sióstr Franciszkanek Rodziny Maryi przy ul. Hożej 53.

Organizatorzy zapraszają ruchy, stowarzyszenia, wspólnoty, grupy katolickie jak również osoby indywidualne do włączenia się w modlitewne czuwanie i podjęcia 2-godzinnego dyżuru adoracyjnego.

Szczegółowe informacje o zapisach na www.jerycho.ksm.org.pl.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama