GN 24/2018 Archiwum

Wielkanocne mumie? Nie!

Chcą się cieszyć wiarą i Zmartwychwstaniem Chrystusa. Więc po raz drugi zatańczą Taniec Wielkanocny. W niedzielę, na Placu Zamkowym.

Grupa Zielona WAPM oraz Wolontariat Misyjny Salvator, prowadzone przez salwatorianów zapraszają na po raz drugi na świętowanie Zmartwychwstania Pańskiego poprzez taniec wielkanocny.

- To już drugi Taniec Wielkanocny, który zamierzamy wykonać na chwałę Boga. Serdecznie zapraszamy wszystkich, dla których święta Wielkiej Nocy są naprawdę wielkim wydarzeniem. Pokażmy, że nie jesteśmy muzealnymi mumiami, ale potrafimy radować się ze swojej wiary. Przecież do tego zachęca nas papież Franciszek - mówi ks. Adrian Żądło, salwatorianin.

W ubiegłorocznej edycji wzięło udział kilkaset osób.

Taniec wielkanocny Warszawa 2015
Zielona Salwatorianie
II Taniec Wielkanocny odbędzie się przy kolumnie Zygmunta na Starym Mieście. Całość poprowadzi wodzirej oraz grupa młodzieży, która zatańczy wcześniej przygotowane układy taneczne. Całość zakończy się Koronką do Miłosierdzia Bożego.

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma