Nowy numer 24/2018 Archiwum

"Gorączka" i relikwie

Już dzisiaj w kościele akademickim św. Anny całonocna adoracja i spowiedź.

W tym miesiącu na „Gorączkę Piątkowej Nocy” w kościele przy Krakowskim Przedmieściu 68, duszpasterze zapraszają wyjątkowo w drugi piątek miesiąca. Jak zwykle całą noc księża będą czekać w konfesjonałach. Wyjątkowym wydarzeniem podczas tej „Gorączki” będzie obecność relikwii bł. Karola de Foucauld, francuskiego trapisty i prezbitera, misjonarza, eremity przebywającego przez wiele lat wśród muzułmańskich Tuaregów na Saharze w Algierii.

„Gorączka Piątkowej Nocy” to spotkanie modlitewne połączone z całonocną adoracją, wieczorem uwielbienia i modlitwą za Warszawę. Wydarzenie to co miesiąc skupia rzesze nie tylko studentów, ale również wiernych z całej stolicy. Tym razem główną intencją modlitwy będzie obrona życia, zwłaszcza dzieci nienarodzonych.

Spotkanie w kościele św. Anny rozpocznie się o 19.30. O godz. 21 zostanie odprawiona Msza św. za Warszawę. Po niej nastąpi radosne uwielbienie, które poprowadzi zespół "Brighter Day". Od 23.30 do 7.30 będzie możliwość adorowania Pana Jezusa w Najświętszym Sakramencie oraz skorzystania z sakramentu pokuty.

 

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma