Nowy numer 43/2020 Archiwum

Uwielbienie z zespołem Soudarion

Wspólna modlitwa i spotkanie z muzykami. Uwielbienie na Pradze odbędzie się po raz trzeci.

W bazylice przy ul. Kawęczyńskiej po raz trzeci rozbrzmi modlitwa uwielbienia. Tym razem Uwielbienie na Pradze poprowadzi zespół Soudarion - zdobywca tytułu Debiut 2015 Roku podczas Festiwalu Debiuty organizowanego przez Fundację Chrześcijańskie Granie oraz tytułu Płyta Roku.

Wieczór uwielbienia rozpocznie się Eucharystią w Boże Ciało (26 maja) o godz. 18. Po liturgii odbędzie się modlitwa wielbiąca Boga i spotkanie z zespołem. - Uwielbienie na Pradze jest wydarzeniem integrującym mieszkańców Warszawy, promującym muzykę chrześcijańską, a przede wszystkim, dającym przestrzeń na modlitwę i pogłębienie wiary. Jest również odpowiedzią na potrzebę rozwoju kultury na prawym brzegu Wisły - mówią organizatorzy: Oratorium św. Jana Bosko oraz Fundacja "Chrześcijańskie Granie".

To już trzecie Uwielbienia na Pradze. Pierwszy raz mieszkańcy stolicy spotkali się na wspólnej modlitwie 30 stycznia. Wówczas modlitwę uwielbienia poprowadził zespół New Day. 2 kwietnia z kolei - zespół El Camino). Wydarzenie przyciągnęło setki wiernych.

Na realizację wydarzenia potrzebne jest 5 tys. zł. - Wierzymy, że dzięki otwartym sercom mieszkańcom Stolicy będziemy mogli Uwielbiać po raz kolejny Pana Jezusa w Bazylice na Kawęczyńskiej. Mamy nadzieję, że spotkanie na Pradze będzie wielkim świętem wiary - zapowiadają organizatorzy.

Inicjatywę Uwielbienie na Pradze można wspomóc poprzez stronę www.odpalprojekt.pl.

PROGRAM:

18.00 - Eucharystia
19.00 - Uwielbienie z zespołem Soudarion
20.30 - Spotkanie z zespołem w oratorium przy herbacie

 

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama