Nowy numer 42/2020 Archiwum

Chrześcijańska komedia na Dzień Matki

- To połączenie chrześcijańskiego przesłania z komediową fabułą. Czegoś takiego jeszcze na polskim rynku nie było - zachęca Marcin Królak, organizator projekcji.

Szykuje się filmowy hit! Twórca produkcji „October Baby” wziął na filmowy warsztat tematykę macierzyństwa. Film "Wychodne mamusiek” w zabawny sposób opowiada o perypetiach młodej mamy, która doprowadzona do granic wytrzymałości przez swoje dzieci, postanawia wyrwać się ze swoimi przyjaciółkami na miasto. Pociechy zostają pod okiem tatusiów. Co z tego wyniknie?

- To ewangelizacja przez śmiech zrobiona z hollywoodzkim rozmachem i dobrą obsadą. W filmie występuje m.in. Sean Astin znany z Władcy Pierścieni czy Patricia Heaton grająca w filmie Beethoven. W Dobrym Miejscu odbędzie się polska premiera filmu - zachęca Marcin Królak z Dobrego Miejsca.

Projekcja filmu "Wychodne mamusiek" (Moms' Night Out) odbędzie się w Dzień Matki, 29 maja o godz. 18 w Katolickim Centrum Kultury Dobre Miejsce (ul. Dewajtis 3, Warszawa).

Wprowadzenie do filmu oraz dyskusję po projekcji poprowadzi filozof, etyk, filmoznawca, wybitny pedagog Pani dr hab. Wanda Kamińska - wykładowca wyższych uczelni, dyrektor pracowni edukacyjnej HIPOKAMP, prywatnie mama trójki dzieci.

Bilety do kupienia od 7 maja w Dobrym Miejscu wej. B w godz. pracy oraz od godz.17. w dniu seansu w sklepie "Chrześcijańskie Granie".

                                                                                                      Zobacz zwiastun:

POLSKA PREMIERA „Wychodne mamusiek” Dobre Miejsce 29.05.2016
Dobre Miejsce

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama