Nowy numer 44/2020 Archiwum

Disco z Jezusem

Impreza dla chrześcijan z Bailando disco pod hasłem "Dance Party & Słowo z Mocą na Markiewicza!". Już jutro pod kościołem na Bemowie.

Żadnego alkoholu, tylko taniec. I Pismo Święte, bo podczas Dance Party, które odbędzie się w parafii michalitów na Bemowie, przy ul. Markiewicza 1, będzie można sobie zrobić także profesjonalną sesję zdjęciową z... Biblią.

- Posługując się nowymi mediami, przede wszystkim Facebookiem, chcemy zrealizować profesjonalne sesje zdjęciowe młodych ludzi z Pismem Świętym w głównych miastach Polski. Fotografie wraz z ulubionym fragmentem z Biblii zostaną wykorzystane jako zdjęcia profilowe tych osób na ich koncie na Facebooku - mówią organizatorzy akcji "Słowo z Mocą".

Na tańce do parafii Matki Bożej Królowej Aniołów zaprasza Dj Vero w anielskim towarzystwie. Początek o 21.00, koniec - o 3.00 w nocy. W programie: najlepsza muzyka taneczna lat 70', 80' i 90', aż po współczesne hity. Nie będzie techno ani klubowej muzyki. W cenie biletu (20 zł) zapewnione są zimne napoje, kawa i herbata.

- Kolejna edycja imprez dla chrześcijan z Bailando disco pod hasłem "Dance Party & Słowo z Mocą na Markiewicza!" to okazja do wspólnej zabawy, zawarcia nowych znajomości, a przy tym szansa do wzięcia udziału w akcji promującej czytanie Pisma Świętego. Uwielbiajmy Pana w każdym miejscu i czasie - zachęca Kamila Czarnecka, zaznaczając, że impreza ma charakter bezalkoholowy.

Na Dance Party zaproszona jest szczególnie starsza młodzież, a takżei dorośli z różnych duszpasterstw. Ale na imprezach organizowanych przez Bailando disco świetnie bawią się także 40-, 50- i 60-latkowie.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama