Nowy numer 43/2020 Archiwum

Bóg w Krakowie

To polski film o wierze, nadziei, miłości i przebaczeniu. A przede wszystkim o tęsknocie za Bogiem i Jego Miłosierdziem. Premiera 12 czerwca w Dobrym Miejscu.

Siedem filmowych epizodów. Młody polityk, który otrzymuje korupcyjną propozycję, dziewczyna szukająca miłości, stojąca na rozdrożu prawniczka specjalizująca się w sprawach rozwodowych, drobny złodziej pragnący ukraść relikwiarz z Krwią Pańską; małżeństwo niemogące doczekać się potomstwa, wreszcie kobieta po przejściach i mężczyzna niepotrafiący wyzwolić się ze szponów hazardu. Co ich łączy?

Historie te spaja postać św. Alberta Chmielowskiego, który jest przewodnikiem widza po Krakowie.

"Bóg w Krakowie" to film o wierze, nadziei, przebaczeniu, poświęceniu, miłości i wolności, ale przede wszystkim o tęsknocie człowieka za Bogiem i Jego miłosierdziem. Jego akcja rozgrywa się współcześnie na tle urokliwego, tajemniczego i mistycznego miasta. Pełen ciepła i dobrych emocji obraz zostaje dopełniony mistrzowskim aktorstwem.

W filmie występują znani aktorzy: Jerzy Trela, Piotr Cyrus, Radosław Pazura, Kamilla Baar-Kochańska, Rafał Zawierucha, Edward Lubaszenko, Dorota Pomykała, Jadwiga i Dariusz Basińscy. Projekcja polskiego filmu odbędzie się 12 czerwca o godz. 18 w Dobrym Miejscu (ul. Dewajtis 3). Bilety do nabycia od 29 maja w Dobrym Miejscu wej. B w godz. pracy oraz od godz.17 w dniu seansu w sklepie „Chrześcijańskie Granie".

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama