Nowy numer 25/2018 Archiwum

Mięsny piątek także na Pradze

Abp Henryk Hoser udzielił dyspensy od spożywania pokarmów mięsnych w najbliższy piątek.

"Ze względu na trwające Dni w Diecezjach, przygotowujące do Światowych Dni Młodzieży w Krakowie, aby ułatwić organizację programu pobytu grup w parafiach oraz pobyt młodzieży w rodzinach, wiernym i przebywającym na terenie Diecezji Warszawsko-Praskiej Gościom, na piątek, 22 lipca 2016 roku, udzielam dyspensy od wstrzemięźliwości od pokarmów mięsnych" - poinformował abp Henryk Hoser.

Arcybiskup warszawsko-praski zobowiązał jednak korzystających z dyspensy, aby tego dnia ofiarowali dowolną modlitwę według intencji Ojca Świętego.

Wcześniej o dyspensie od pokarmów mięsnych w najbliższy piątek dla przebywających na terenie archidiecezji warszawskiej zdecydował także kard. Kazimierz Nycz.

czytaj także:

« 1 »
oceń artykuł
TAGI:

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma