Nowy numer 33/2018 Archiwum

Zaiskrzyło

Zostawili wygodną „kanapę” i ruszyli. Tysiące pielgrzymów z Warszawy pojechało do Krakowa na spotkanie z papieżem Franciszkiem.

Łukasz Sawicki, pielgrzym z Warszawy, wyjazdu do Krakowa na Światowe Dni Młodzieży nie mógł się doczekać. – Po Dniach w Diecezjach jest we mnie tyle radości, że muszę się nią podzielić z innymi – mówił z entuzjazmem. Na ramionach duży plecak, u boku karimata, a w młodym sercu pytanie: o dalszą drogę, powołanie, decyzje… – Liczę na to, że na spotkaniu z papieżem usłyszę jakąś odpowiedź – przyznaje. I wsiadając do pociągu, radośnie rzuca: Do zobaczenia w Krakowie! Pociągami, samochodami i autobusami na ŚDM wyruszyło tysiące pielgrzymów z Warszawy.

Dostępne jest 6% treści. Chcesz więcej? Kup wydanie papierowe lub najnowsze e-wydanie.

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma