Nowy numer 48/2020 Archiwum

Tylko dla ojców (i kandydatów)

Odkrywać ojcostwo jako misję i przygodę życia? Jest okazja: Tato.Net jest pierwszą organizacją w Polsce, która ma tylko jeden cel - wesprzeć mężczyzn w wypełnianiu roli rodzica. Już 1 października w Ożarowie Mazowieckim startuje VIII Międzynarodowe Forum Tato.net.

Tato.Net jest pierwszą organizacją w Polsce, która ma tylko jeden cel - wesprzeć mężczyzn w wypełnianiu roli ojca. Bo, jak wskazują specjaliści, dzisiejszy kryzys rodziny to przede wszystkim skutek deficytu prawdziwych, kochających ojców. Takich, którzy będą dla dzieci punktem odniesienia, także w relacjach z Panem Bogiem.

- Robimy to w formie warsztatów i publikacji, którego celem jest stworzenie i realizacja przez samego tatę swojego indywidualnego planu ojcostwa. Jako pierwsi w Polsce zaproponowaliśmy warsztaty przygodowe taty i dziecka, chcąc zachęcić ojców do budowania osobistej relacji z każdym z dzieci. Korzystamy z dorobku zaplecza naukowego i działamy na arenie międzynarodowej. I po raz 8. zapraszamy na specjalne Forum, które w tym roku poświęcamy „odwadze i rozwadze” - mówi Dariusz Cupiał, jeden z prelegentów i inicjator programu Tato.Net, uruchomionego w 2004 r. ramach Fundacji Cyryla i Metodego.

VIII Międzynarodowe Forum Tato.net odbędzie się 1 października w godz. 10-18, w Centrum Konferencyjnym Mazurkas (ul. Poznańska 177, Ożarów Mazowiecki), tuż obok sanktuarium Miłosierdzia Bożego.

Forum  ma stworzyć możliwość kontaktu z ojcami, praktykami i ekspertami z Polski i innych krajów, którzy mają pomysł na efektywne ojcostwo w XXI wieku.

- Oprócz standardowego uczestnictwa przygotowaliśmy paletę możliwości dodatkowych, która jest ciągle aktualizowana. Każdy znajdzie dla siebie inspirację - zapewnia Dariusz Cupiał.

Otwarcie Strefy Taty nastąpi o 8.30, oficjalna inauguracja Forum - o 10.00. Przewidziano dwie sesje plenarne i dwa panele tematyczne, w których wezmą udział m.in.  mim Ireneusz Krosny, aktor Dariusz Kowalski, dziennikarz Krzysztof Ziemiec, ojciec prezydenta RP prof. Jan Duda, specjalista w zakresie dydaktyki zdolności oraz rozwoju osobistego oraz wykładowca PWTW, dr hab. Grzegorz Grochowski, blogerzy: Bernard Fruga i Marcin Perfuński, chrześcijański doradca w dziedzinie edukacji finansowej, Shane Barkley z USA czy założyciel i prezes organizacji «Сім’я» (Rodzina), dr Adrian Bukovinskiy z Ukrainy. Spotkać będzie można również Krzysztofa Hołowczyca.

Chętnych obowiązuje rejestracja na stronie forum.tato.net. Koszt uczestnictwa w Forum - 150 zł.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama