Nowy numer 21/2018 Archiwum

Duchowość w mroku

Wykład ks. Krzysztofa Grzywocza i dyskusja - nie tylko dla tych, którzy zmagają się z depresją.

Papieski Wydział Teologiczny w Warszawie zaprasza 25 października o godz. 19 do Centralnej Biblioteki Rolniczej (ul. Krakowskie Przedmieście 66) na spotkanie poświęcone duchowości i depresji. Rozpocznie się ono wykładem ks. dr. Krzysztofa Grzywocza - wykładowcy teologii duchowości na Wydziale Teologicznym Uniwersytetu Opolskiego, kierownika duchowego i rekolekcjonisty, penitencjarza, stałego współpracownika Centrum Formacji Duchowej, autora publikacji z dziedziny duchowości oraz poczytnej książki "W mroku depresji".

Po wykładzie odbędzie się dyskusja panelowa. Oprócz ks. Grzywocza wezmą w niej udział psycholog dr Agnieszka Kozak i psychoterapeuta Andrzej Mielecki. Rozmowę poprowadzi biblistka s. dr Judyta Pudełko PDDM.  

Na spotkanie wstęp wolny.

 

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma