Nowy numer 44/2020 Archiwum

Bóg otworzy ci portfel

W jaki sposób zarabiać, wydawać i rozdawać swoje pieniądze, by doświadczyć hojności Pana Boga? Całodniowa konferencja „Biblia o finansach” już 12 listopada w Warszawie.

Monika Sacewicz jest przekonana, że to Bóg ma wszystkie pieniądze świata. A my jesteśmy jedynie szafarzami Jego własności. Często tak nieudolnymi, że brakuje nam do pierwszego. Albo na to, by hojnie wspierać tych, którzy tego potrzebują.

Jest żoną, mamą czwórki dzieci, kobietą biznesu. Od prawie sześciu 6 lat współpracuje jako trener i mówca z Crown Ministries w Polsce, zajmującej się edukacją finansową.

- Wielu ludzi boryka się z problemami wynikającymi zarówno z nadmiaru, jak i z braku pieniędzy. Lekkomyślne i krótkowzroczne podejście do pieniędzy często skutkuje długami, problemami w pracy czy w rodzinie, nawet rozwodami. Wynika to z braku edukacji opartej na solidnym fundamencie jakim jest Biblia. Pismo Święte zawiera ponad 2350 wersetów dotyczących pieniędzy, majątku i bogactwa - mówi Monika Sacewicz, zapraszając na jednodniową konferencję „Biblia o finansach”. 

- Zapoznamy się z biblijnymi zasadami gospodarowania pieniędzmi. W trakcie sześciu sesji wykładowych uczestnicy dowiedzą się m.in. jak wydawać pieniądze po Bożemu, by nie wpaść w pułapkę złych wpływów, po co oszczędzać i jak wychodzić z długów. Jak nie rozpieścić dzieci  i czy warto dawać dziesięcinę na cele religijne - zapowiada.

Podręcznik uczestnika posiada Imprimatur Kurii Metropolitarnej Warszawskiej. Tym, którzy będą chcieli wiedzieć więcej, organizatorzy proponują po konferencji 10-tygodniowy kurs finansowy, który w sposób duchowy i praktyczny, przez biblijne studium i ćwiczenia pomoże zaprowadzić ład w osobistych finansach.

- Chodzi nie tylko o gospodarowanie pieniędzmi, umiejętność stworzenia i wykonania domowego budżetu, ale przede wszystkim o osiągnięcie wolności finansowej, która będzie umożliwiać wspieranie Kościoła. Jak możemy wspierać innych, gdy sami nic nie mamy w portfelu? - pyta retorycznie Monika Sacewicz.

Konferencja organizowana przez Edukację Finansową Crown odbędzie się 12 listopada w godz. 9-17, w Centrum E-10, przy ul. Elektronowej 10. Informacje i zapisy przez stronę www.bibliaofinansach.pl. Koszt wykładów, podręcznika uczestnika, przerw kawowych i obiadu: 90 zł od osoby.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama