Nowy numer 28/2018 Archiwum

Do króla bez biletu

W listopadzie królewskie rezydencje zwiedzimy za darmo. Na dodatek będziemy mogli zobaczyć niedostępne na co dzień zakamarki.

W tym roku w listopadzie za darmo wejdziemy do królewskich rezydencji: na Wawel, do Zamku Królewskiego w Warszawie, do Pałacu Jana III Sobieskiego w Wilanowie i do Łazienek Królewskich. 

Przez cały miesiąc wstęp do tych muzeów będzie bezpłatny. Akcja odbywa się po raz piąty. Dla gości przygotowano dodatkowe atrakcje: nocne zwiedzanie, warsztaty edukacyjne i 700 lekcji muzealnych.

Od 2012 roku w „Darmowym listopadzie” uczestniczyło około miliona osób, w tym 52 tysiące dzieci wzięło udział w zajęciach edukacyjnych. Rok temu rezydencje królewskie odwiedziło w listopadzie ponad 250 tysięcy zwiedzających. 

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma