GN 32/2018 Archiwum

Wchodzimy do Świątyni

Powstające w Wilanowie sanktuarium to dzieło wielu tysięcy osób, które chcą nieustannie mówić Bogu i ludziom: „dziękuję”. Od teraz mają swoje wyjątkowe miejsce.

Pierwsza Msza św. w murach budowanej od 15 lat świątyni, w obecności przedstawicieli najwyższych władz Rzeczypospolitej, prezydenta Andrzeja Dudy i premier Beaty Szydło, nie wieńczy jeszcze całego dzieła. Po 225 latach od złożonej Bogu obietnicy, w Święto Niepodległości otwierają się wrota narodowego wotum, ale w kalendarzu upłynie jeszcze wiele miesięcy i lat, nim będzie można ją uznać za wypełnioną.

Dostępne jest 30% treści. Chcesz więcej? Kup wydanie papierowe lub najnowsze e-wydanie.

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma