Nowy Numer 29/2018 Archiwum

Zmarł ks. Andrzej Ryszard Janicki

Był obrońcą węzła małżeńskiego w Sądzie Metropolitalnym Warszawskim.

Po długiej i ciężkiej chorobie, 6 listopada zmarł ks. kanonik Andrzej Ryszard Janicki. Miał 56 lat, z których 25 przeżył w kapłaństwie. Był kapelanem Sióstr Urszulanek Serca Jezusa Konającego oraz obrońcą węzła małżeńskiego w Sądzie Metropolitalnym Warszawskim. W ostatnich latach ze względu na pogarszający się stan zdrowia przebywał w Domu Pomocy Społecznej w Radzyminie.
Pogrzeb śp. ks. Andrzeja Janickiego odbędzie się 10 listopada o godz. 12 w parafii św. Kazimierza w Pruszkowie. Po Eucharystii ciało zmarłego kapłana zostanie złożone w grobie rodzinnym na miejscowym cmentarzu.
 

 
« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma