Nowy numer 21/2018 Archiwum

Otwarcie Świątyni już w piątek

Centrum Opatrzności Bożej apeluje o dołączanie do wolontariatu, który 11 listopada wesprze sprawną obsługę uroczystości otwarcia Świątyni Opatrzności Bożej. Chodzi przede wszystkim o pracę w punktach informacyjnych, biurze prasowym i służbie porządkowej.

11 listopada, po 225 latach od obietnicy złożonej przez Sejm Czteroletni, na Polach Wilanowskich w Warszawie nastąpi uroczyste otwarcie Świątyni Opatrzności Bożej.

- Po raz pierwszy wejdą do niej wierni, zostanie odprawiona Eucharystia, w jej murach zabrzmi śpiew. Ale zanim się to stanie, czeka nas jeszcze kilka dni intensywnej pracy na wysokich obrotach. Bądź uczestnikiem tego wielkiego wydarzenia. Dołącz do naszego zespołu. 11 listopada otwórzmy razem Świątynię Opatrzności Bożej! - zachęca Marta Berłowska, koordynatorka wolontariuszy z Centrum Opatrzności Bożej.

Wolontariusze potrzebni są w godzinach 7.00-22.00, zwłaszcza do pracy w stanowiskach informacyjnych i punktach sprzedażowych, biurze prasowym oraz służbie porządkowej.

W uroczystości otwarcia Świątyni Opatrzności Bożej wezmą udział członkowie Episkopatu Polski, najwyższe władze państwowe na czele z prezydentem Andrzejem Dudą, marszałkami Sejmu i Senatu oraz premier Beatą Szydło, a także rzesze wiernych. Transmisję z uroczystości przeprowadzi Telewizja Polska.

Pracę wolontariuszy koordynuje Marta Berłowska, tel. 606 479 855, m.berlowska@centrumopatrznosci.pl.

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma