Nowy Numer 29/2018 Archiwum

Kino z duszą

W Kinotece w Pałacu Kultury zobaczymy wartościowe filmy dokumentalne.

Podczas IV edycji Festiwalu Filmów Dokumentalnych "Kino z duszą", 18 i 19 listopada w Kinotece w Pałacu Kultury przedstawionych będzie 29 obrazów. Tematyką będą nawiązywały do m.in. rocznicy chrztu Polski, prześladowania chrześcijan oraz losu migrantów.

Pierwszego dnia projekcje będą trwały od godz. 9 do 20. O godz. 18 będzie można zobaczyć kinową premierę filmu Krzysztofa Tadeja "Człowiek Boga". Po niej, o 19.30 - film "Pielgrzym. Camino Marka Kamińskiego" w reżyserii Jana Czarlewskiego.

19 listopada seanse będą odbywać się od godz. 9 do 18. O 18.15 organizatorzy zapraszają na debatę pt. "Jak chrześcijanie mogą pomóc prześladowanym i imigrantom?". Festiwal zakończy gala finałowa i koncert Mariki o 19.30.

Na wszystkie festiwalowe projekcje i wydarzenia wstęp wolny. Szczegółowy plan na www.kinozdusza.pl.

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma