Nowy numer 28/2018 Archiwum

Hello 2017!

Agnieszka Chylińska, Andrzej Piaseczny, Ania Wyszkoni, a także LemON, Lady Pank, Sound’N’Grace, Varius Manx i Kasia Stankiewicz, Kombii, Natalia Nykiel, Cleo, Jula, Rafał Brzozowski i Daria Zawiałow zaśpiewają podczas sylwestrowej zabawy na pl. Defilad.

Agnieszka Chylińska, Andrzej Piaseczny, Ania Wyszkoni, a także LemON, Lady Pank, Sound’N’Grace, Varius Manx i Kasia Stankiewicz, Kombii, Natalia Nykiel, Cleo, Jula, Rafał Brzozowski i Daria Zawiałow zaśpiewają podczas sylwestrowej zabawy na pl. Defilad. Miejski sylwester odbędzie się pod hasłem „Hello 2017!”.

Największa otwarta impreza roku, organizowana przez Stołeczną Estradę we współpracy z telewizją TVN, rozpocznie się o godz. 19 i potrwa do 1.30. Gospodarzami imprezy będą: Magda Mołek, Patrycia Kazadi, Gabi Drzewiecka oraz Marcin Prokop, Olivier Janiak, Filip Chajzer oraz dziennikarz radia ESKA Jankes.  O choreografię widowiska zatroszczy się Agustin Egurrola i tancerze z grupy VOLT.

O północy niebo nad Pałacem Kultury i Nauki rozświetli feeria barw największego w Polsce pokazu świetlno-pirotechnicznego, a zebrana publiczność hucznie powita 2017 rok.

« 1 »
oceń artykuł
TAGI:

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma