Nowy numer 28/2018 Archiwum

Zobacz także

 • Stefan1
  13.12.2016 22:08
  Obrażanie, pomawianie to sposób na życie tchórza Kaczyńskiego. Gdzie on był 13 grudnia 1981r? W łóżku? Bo w stoczni go nie było przez cały okres strajku. Zatem gdzie był? Tam gdzie ZOMO? Być może bo swego czasu tak mówił a że mówi zawsze wspak temu co jest faktem to należałoby to wyprostować, prawda? A na pytanie odpowiem mu, Kaczyńskiemu - ja nic nie tracę prócz godności POLAKA pod rządami PIS. Nie mam co stracić jako emeryt.
  doceń 7
 • Wojciech-OpinioLogia
  14.12.2016 10:02
  Pamiętamy doskonale, jak Jarosław Kaczyński zakrzyknął swego czasu: Cała Polska z was się śmieje…, a Joachim Brudziński dokończył: …komuniści i złodzieje! Jak się szybko okazało, krzyczeli oni także, a może głównie, na swoich.

  Więcej na: http://opiniologia.pl/co-w-polityce/pamietamy-doskonale-jak-jaroslaw-kaczynski/
  doceń 2
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma