Nowy numer 33/2018 Archiwum

PoKolędzie JP2

Chór Centrum Myśli Jana Pawła II rusza z kolędą do potrzebujących. Wraz z innymi chórami, scholami i zespołami muzycznymi odwiedzi ludzi chorych, samotnych i porzuconych.

Będą kolędować w hospicjach, więzieniach, szpitalach, domach dziecka i domach opieki społecznej – wszędzie tam, gdzie ludzie cierpią. Już po raz czwarty młodzi ludzie podzielą się swoją pasją śpiewania i przypomną, jak piękne może być wspólne kolędowanie. – PoKolędzie jest projektem niezwykłym – mówi Jan Krutul, kierownik i dyrygent Chóru Centrum Myśli Jana Pawła II. – To nie tylko szereg koncertów kolędowych, ale przede wszystkim wyjście do drugiego człowieka, przestrzeń niezwykłych spotkań. Nic tak nie jednoczy jak wspólne śpiewanie, a zwłaszcza śpiewanie kolęd, które każdy z nas zna, nosi w sercu i rokrocznie na nie czeka. Koncerty odbywać się będą przez cały styczeń 2017 roku. Chęć udziału w projekcie zgłosiło jak dotąd 16 zespołów. Odwiedzą m.in. areszty śledcze, hospicja, domy pomocy społecznej, domy dziecka, domy seniora i szpitale, zarówno w Warszawie, jak i w okolicach.

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma