Nowy numer 46/2019 Archiwum

Zobacz także

 • Adnawka
  03.01.2017 22:46
  Adnawka
  Panie Tomaszu - ks Jan był skrupulatny i swoje dzieci duchowe skrupulatności nauczył 😀 Otóż ks Jan zmarł 28 grudnia co widać chociażby na zdjęciu tabliczki, a ks. Piotrowski ma na imię Paweł, nie Jan 😀 Co do nabożeństw egzorcystycznych to potrzebny jest jednak egzorcysta i to co innego niż modlitwa o uwolnienie 😀 Pozdrawiam serdecznie !
  doceń 2
 • JAWA25
  04.01.2017 13:28
  "Ludzie szukający diabła we wszystkich rzeczach częstokroć lubią odwoływać się do egzorcyzmów jako najbardziej skutecznego środka w walce ze złem. W ten sposób przynajmniej pośrednio deprecjonują skuteczność działania sakramentów" http://www.mblaza.jezuici.pl/articles.php?lng=pl&pg=59
  doceń 1
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama