GN 32/2018 Archiwum

Malaria pokonana

- Stan zdrowia księdza Arcybiskupa Henryka Hosera uległ zasadniczej poprawie, a wszystkie przyczyny chorobowe zostały usunięte - poinformował bp Marek Solarczyk.

- Stan zdrowia księdza Arcybiskupa Henryka Hosera uległ zasadniczej poprawie, a wszystkie przyczyny chorobowe zostały usunięte. Najbliższe dni będą wsparciem dla naszego Pasterza w pełnym powrocie do zdrowia i zakończą okres Jego hospitalizacji poinformował bp Marek Solarczyk.

Biskup pomocniczy diecezji warszawsko-praskiej podziękował w imieniu arcybiskupa "osobom prywatnym i różnym środowiskom za wszelkie oznaki życzliwości i wielkie dzieło modlitewnego wsparcia".

8 stycznia w katedrze Świętego Michała Archanioła i Świętego Floriana Męczennika została odprawiona Msza św. w intencji powrotu do zdrowia ordynariusza diecezji warszawsko-praskiej. Do wspólnej modlitwy zaprosiła wspólnota „Jezus na Stadionie” skupiająca osoby zaangażowane w organizację rekolekcji z o. Johnem Bashoborą.

Abp Henryk Hoser trafił do szpitala 29 grudnia. Kilkudniowe leczenie infekcji nie przynosiło rezultatu i po zaostrzeniu objawów lekarze zdecydowali o hospitalizacji. Przeprowadzone w szpitalu badania potwierdziły, że przyczyną pogorszenia stanu zdrowia jest malaria. - Postawiona przez lekarzy diagnoza i realizowane procedury medyczne prowadzą do skutecznych efektów leczenia - informował 2 stycznia bp Marek Solarczyk, dziękując za modlitewne wsparcie i wyrazy życzliwości dla arcybiskupa. - Niech nasza wspólnota serdeczności i modlitwy wspiera księdza arcybiskupa w szybkim powrocie do zdrowia - prosił.

Rekonwalescencja abp. Henryka Hosera potrwa jeszcze co najmniej kilka dni.

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

 • halinkaa
  09.01.2017 13:14
  to dobra wiadomość, zdrowia życzyć na dalsze lata, dla zwykłych ludzi kolejka w przychodni zakaźnej 1,5 roku na przód tak na marginesie
  doceń 3
 • Anonim
  09.01.2017 21:56
  Bogu dzięki . Koniec z wyjazdami . Rozumiem bilokację :)
  doceń 0
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma