Nowy numer 44/2020 Archiwum

Wiara w biznesie – czy to się opłaca?

Gośćmi kolejnego spotkania Dominikańskiej Szkoły Wiary będą: o. Maciej Zięba, dominikanin, działacz opozycji demokratycznej, założyciel i dyrektor Instytutu Tertio Millennio w Krakowie, oraz Jacek Weigl.

Zapraszamy na kolejne spotkanie Dominikańskiej Szkoły Wiary, zatytułowane „Wiara w biznesie – czy to się opłaca?”. Tym razem organizatorzy przyjrzą się wyzwaniom, jakie świat finansów i kariery stawia wierzącym, a także spróbują znaleźć odpowiedź na pytanie, w jaki sposób na wymagającej ścieżce zawodowej ocalić wartości chrześcijańskie i nie popaść w konflikt z własnym sumieniem. Wspólnie z gośćmi sprawdzą też, czy istnieje duchowość lidera.

Gośćmi spotkania będą: o. Maciej Zięba, dominikanin, działacz opozycji demokratycznej, założyciel i dyrektor Instytutu Tertio Millennio w Krakowie, oraz Jacek Weigl, specjalista w dziedzinie finansów i rachunkowości, inicjator fundacji „Edukacja z wartościami”. Dyskusję poprowadzi Jola Szymańska, redaktorka i blogerka (hipsterkatoliczka.pl).

Spotkanie odbędzie się 3 marca o godz. 19 w Sali Prowincjalskiej klasztoru oo. dominikanów przy ulicy Freta 10 w Warszawie. Podczas spotkania będzie można kupić płyty z nagraniami poprzednich dyskusji. Więcej informacji na stronie http://freta.szkolawiary.dominikanie.pl/ oraz na Facebooku. Spotkanie odbywa się pod patronatem "Gościa".

Dominikańska Szkoła Wiary w Warszawie jest częścią ogólnopolskiego projektu spotkań, prowadzonych przy klasztorach dominikanów. W tym roku mija trzynaście lat od pierwszych wykładów Szkoły organizowanych w stolicy.

W ramach Dominikańskiej Szkoły Wiary odbywają się cykliczne spotkania adresowane do wszystkich, którzy chcą poznawać Boga. Wśród gości są cenieni specjaliści – duchowni i świeccy, jak również przedstawiciele środowisk twórczych. W poprzednich edycjach swoim doświadczeniem wiary dzielił się m.in. zmarły na raka ks. Jan Kaczkowski, o. Tomasz Zamorski OP, czy s. Małgorzata Chmielewska.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama