Nowy Numer 29/2018 Archiwum

Nie ma czasu na modlitwę?

Już w czwartek - "Duchowość dla Warszawy". Gość spotkania, o. dr Józef Augustyn SJ, będzie mówił do zniechęconych i zapracowanych.

Kolejne spotkanie w ramach cyklu w Centralnej Bibliotece Rolniczej (Krakowskie Przedmieście 66) odbędzie się 9 marca o godz. 19. Wykład „Duchowość człowieka zniechęconego i zapracowanego” poprowadzi o. dr Józef Augustyn SJ, wykładowca teologii duchowości w Wyższej Szkole Filozoficzno-Pedagogicznej „Ignatianum” w Krakowie, rekolekcjonista, kierownik duchowy i autor licznych książek.

Frekwencja na poprzednich wykładach zaskoczyła nawet organizatorów z Papieskiego Wydziału Teologicznego w Warszawie. A to znaczy, że tematy z zakresu szeroko pojętej duchowości interesują mieszkańców stolicy. Tłumnie przyszli na pierwszy wykład, 25 października ub. r., podczas którego ks. Krzysztof Grzywocz, doświadczony rekolekcjonista i psychoterapeuta, obrazowo mówił o depresji. Zapełnili też aulę Centralnej Biblioteki Rolniczej 15 grudnia, gdy dr Agnieszka Kozak, psycholog i wykładowca PWTW, oraz ks. dr Marek Dziewiecki, psycholog i rekolekcjonista, dyskutowali o komunikacji budującej bliskość.

Po wykładzie jak zwykle prelegent będzie odpowiadał na pytania uczestników. Spotkanie poprowadzi s. dr Judyta Pudełko, wykładowca Papieskiego Wydziału. Wstęp wolny.

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma