GN 48/2020 Archiwum

Prochem jestem...

Czas na wielkopostne porządki w duszy. Na rekolekcje, dni skupienia, wyciszenie... Podpowiadamy, gdzie się na nie wybrać.

 Z benedyktynami

"Duchowe współrzędne"  to temat rekolekcji,  na które 12-15 marca do Zalesia Górnego, do parafii św. Huberta (ul. Białej Brzozy 23) zapraszają o. Sławomir Bodyna OSB i o. Ludwik Mycielski OSB. Nauki będą głoszone w niedzielę o godz. 9, 11, 12.30, 18, a w dni powszednie o godz. 9, 18, 19.30.

Dla żyjących w związkach niesakramentalnych

Rekolekcje potrwają w sanktuarium św. Andrzeja Boboli na Mokotowie (ul. Rakowiecka 61) od 13 do 15 marca o godz. 19. Nauki pt. "Bóg naszych zadziwień - Bóg naszych pragnień" będzie głosił o. Grzegorz Dobroczyński SJ, teolog i pedagog.

Dla mężczyzn

Przymierze Wojowników zaprasza mężczyzn na nauki rekolekcyjne, których od 13 do 16 marca o 19.30 będzie można wysłuchać w kościele św. Dominika na Służewie ( ul. Dominikańska 2).

Z ks. Pawlukiewiczem

Od 16 do 18 marca o 19.30 ks. Piotr Pawlukiewicz będzie głosił rekolekcje w Świątyni Opatrzności Bożej w Wilanowie (ul. Księdza Prymasa A. Hlonda 1).

 Wprost z Tyńca

Od 20 do 22 marca o godz. 19 w kościele sióstr benedyktynek sakramentek na Rynku Nowego Miasta opat tyniecki o. Szymon Hiżycki OSB wygłosi nauki rekolekcyjne pt. "Św. Józef i św. Benedykt - mistrzowie Wielkiego Postu".

Dla artystów i organizatorów kultury

Trzydniowe rekolekcje (24-26 marca) pt. "Drugie nawrócenie" poprowadzi w Domu Rekolekcyjno-Formacyjnym na Bielanach łódzki dominikanin o. Tomasz Biłka. Zaproszeni są na nie artyści wszelakich dyscyplin oraz animatorzy kultury. Obowiązują zapisy na stronie: domeo.pl.

Modlitwa ruchów i stowarzyszeń katolickich

Wielkopostne spotkanie rozpocznie się 24 marca o godz. 18, Mszą św. w Świątyni Opatrzności Bożej w Wilanowie. Po niej rozpocznie się nabożeństwo Drogi Krzyżowej z udziałem członków ruchów i stowarzyszeń katolickich działających w archidiecezji warszawskiej.

Na Okęciu

Ks. kan. Janusz Stańczuk, profesor Papieskiego Wydziału Teologicznego w Warszawie, autor książek dla dzieci oraz redaktor naczelny miesięcznika "Tak Rodzinie" poprowadzi rekolekcje w parafii św. Franciszka na Okęciu (ul. Hynka 4a) od 26 do 29 marca.

Terapia dla medyków

Bp Michał Janocha poprowadzi "terapię duchową dla medyków" 1 i 2 kwietnia o godz. 17 w kaplicy budynku przy ul. Floriańskiej 3. Na rekolekcje zaprasza Krajowe Duszpasterstwo Służby Zdrowia.

« 1 2 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama