Nowy numer 3/2021 Archiwum

Małżeńska terapia śmiechem

W Dobrym Miejscu odbędzie się kolejna edycja warsztatów dla małżeństw. Spotkania prowadzone są w oparciu o seminarium znanego amerykańskiego mówcy, Marka Gungora.

"Przez śmiech do lepszego małżeństwa" to tytuł warsztatów dla małżonków, które 1 kwietnie o godz. 18 odbędzie się w Katolickim Centrum Kultury Dobre Miejsce przy ul. Dewajtis 3. Spotkanie - debata i warsztaty - zostanie poprowadzone w oparciu o konferencje znanego amerykańskiego mówcy Marka Gungora.

- Pragniemy wyjść na przeciw potrzebie zadbania o rozwój relacji małżeńskich. Walentynkowa randka, która w lutym odbyła się w Dobrym Miejscu spotkała się z nadzwyczaj ciepłym przyjęciem. Kierunek wspierania małżonków chcemy kontynuować, stąd pomysł na cykliczne seminarium - mówi Karol Regulski z Dobrego Miejsca.

Spotkanie dla małżonków poprowadzą Anna Kołodziejczyk i ks. Marcin Kłosowski, psychologowie z Poradni Dewajtis oraz para trenerska z Fundacji Pomoc Rodzinie - Cezary Krupowie.

Bilety w cenie 30 zł dostępne on-line na www.chrzescijanskiegranie.pl oraz stacjonarnie w Dobrym Miejscu, wejście "B", w godz. pracy sklepu Chrześcijańskie Granie, także w dniu wydarzenia od godz. 17.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama