Nowy numer 42/2018 Archiwum

Esencja twórczości ks. Twardowskiego

4 kwietnia w Teatrze ROMA odbędzie się koncert promujący najnowszą płytę Mietka Szcześniaka - "Nierówni".

Zamierzenie Mietka Szcześniaka było proste: podzielić się ulubioną twórczością ks. Jan Twardowskiego, przenosząc jego wiersze z serc do głów i na usta, żeby można było je śpiewać, tańczyć, śmiać się i płakać. Na płycie znajduje się 11 wierszy księdza poety.

- Esencja ks. Twardowskiego jest lekka, niełatwa, ale przyjemna. Dlatego dałem jej formę słoneczną, rytmiczną i pozytywną - bossa novę, sambę, chorińjo, sao. Żeby było organicznie i prawdziwie - zagrali moi brazylijscy koledzy instrumentaliści oraz polskie smyki - mówi M. Szcześniak.

Koncert promujący płytę "Nierówni” odbędzie się 4 kwietnia o godz. 19 w Teatrze ROMA przy ul. Nowogrodzkiej 49. Organizatorem wydarzenia jest Good Taste Production. Bilety dostępne na: www.bilety24.pl, www.eventim.pl, www.ebilet.pl oraz w sklepach sieci Empik, Media Markt i Saturn.

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy