Nowy numer 4/2021 Archiwum

Nie tylko palma i żurek

Dla samotnych, akademickie, u paulinów... Gdzie na rekolekcje ostatniej szansy?

W kościele św. Alberta Chmielowskiego i św. Andrzeja Apostoła (pl. Teatralny 20) jeszcze do 8 kwietnia trwają rekolekcje "To jest Pascha na cześć Pana", które prowadzi ks. Grzegorz Michalczyk. Konferencja rekolekcyjna odbywa się po Mszy św. o godz. 19.

Ojciec Janusz Chwast OP zaprasza studentów na nauki pt. „Uwierzyć słowu Jezusa Chrystusa” - od 9 do 12 kwietnia w parafii MB Królowej Polski na Marymoncie (ul. Gdańska 6a). W niedzielę – godz. 18, poniedziałek, wtorek i środę – godz. 20. 

W Niedzielę Palmową rozpoczynają się też rekolekcje dla osób stanu wolnego w parafii Najświętszego Zbawiciela (ul. Marszałkowska 37). O "więzi z Bogiem, wolności, odpowiedzialności, wzajemności będzie mówił ks. Stanisław Szlassa, psychoterapeuta i duszpasterz singli. W niedzielę oraz w dwa kolejne dni o 18.30 będzie odprawiana Msza św. z rekolekcyjną homilią, a po niej praca w grupach i adoracja Najświętszego Sakramentu.

W Wielkim Tygodniu, od poniedziałku do środy nauk rekolekcyjnych będzie można posłuchać w kościele Świętego Ducha, przy ul Długiej 3. Będą głoszone podczas Eucharystii o godz. 17.

 

 

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama