GN 46/2018 Archiwum

Noc konfesjonałów

Abp Henryk Hoser powiedział o spowiedzi, że jest sakramentem zmartwychwstania. W Wielkim Tygodniu księża w konfesjonałach dyżurują nawet nocą.

W Wielkim Tygodniu niektóre parafie umożliwiają wiernym skorzystanie z sakramentu pokuty w godzinach wieczornych i nocnych. 10 kwietnia Noc Konfesjonałów odbędzie się w parafii św. Michała Archanioła, przy ul. Puławskiej 95 (w godz. 18-21.30).

11 kwietnia w parafii św. Józefa Opiekuna Pracy w Józefosławiu (ul. Ogrodowa 3) konfesjonały będą otwarte od 18.00 do 22.00. Tego dnia wyspowiadać się będzie można również w kościele św. Kazimierza (ul. Chełmska 1A) – w godz. 18.30-24. Na Marymoncie, w kościele MB Królowej Polski (ul. Gdańska 6a) spowiedź rozpocznie się o 17.30 i potrwa do północy. Do północy spowiednicy będą dyżurować w kościele św. Anny w Piasecznie (ul. Piłsudskiego 10). Początek spowiedzi o 17.30.

W Wielką Środę w godz. 17-22 spowiednicy będą dyżurować w parafii św. Mikołaja Biskupa w Grójcu (ul. Worowska 1). W tym dniu przedłuża godziny spowiadania sanktuarium Św. Andrzeja Boboli, przy ul. Rakowieckiej 61. O godz. 19.45 rozpocznie się nabożeństwo pokutne, a po nim będzie można skorzystać z sakramentu pokuty aż do północy.

W Wielki Piątek przez cały dzień (w godz. 9-17 i 20- 24) będzie można wyspowiadać się w sanktuarium Miłosierdzia Bożego w Ożarowie Mazowieckim. Od godz. 21 aż do północy kapłani będą czekać w konfesjonałach w kościele św. Barnaby, przy ul. Łodygowej 24 w Warszawie.

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy