Nowy numer 25/2018 Archiwum

Wielkanocny prezent z Warki!

TGD i Jego blask. Posłuchajcie...

"Jego blask" - to grupa muzyczna działająca przy parafii św. Mikołaja Biskupa w Warce, która jak pisze: "swoje działania rozszerza nieco ponad działalność muzyczną". Poprzez portal społecznościowy wszystkim przesyła oryginalne wielkanocne życzenia. Nam spodobały się bardzo, więc się dzielimy:

"Za pomocą utworu zespołu TGD, pt, „Jego miłość” chcemy głosić światu tą wspaniała wiadomość o zmartwychwstaniu!
Chcemy żeby ta wieść dotarła do każdego domu, do każdej rodziny, zwłaszcza tam gdzie jest najwięcej cierpienia!
Życzymy Wam aby ta wieść dotarła również do Waszych serc, bo tam Bóg pragnie zasiać tą Dobrą Nowinę, że Jezus zmartwychwstał, jest dla nas nadzieja, nie jesteśmy już pod panowaniem grzechu i zła. Niech w Waszym życiu zwycięża zawsze miłość Chrystusa.
Z modlitwą, muzyką i świątecznym pozdrowieniem,

zespół Jego Blask!"

Jego Blask - Jego Miłość
Jego Blask

« 1 »
oceń artykuł
TAGI:

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma