Nowy numer 25/2018 Archiwum

Byłem gangsterem

Autor bestsellerowych książek "Oczami Jezusa", "Różaniec Eucharystyczny" czy "Łagodny Duch" da w sanktuarium na Mokotowie świadectwo swojego nawrócenia.

Carver Alan Ames urodził się w 1953 roku w Londynie. W młodości należał do gangu motocyklowego. Po ślubie przeprowadził się z rodziną do Perth w Australii. W 1993 r. doznał wizji: ujrzał Jezusa na krzyżu oferującego mu przebaczenie. Pod wpływem tych przeżyć Alan nawrócił się, a biskup Perth wyznaczył mu duchowego opiekuna, zezwalając wkrótce, by jako świecki dawał świadectwo i dzielił się swoją historią i przesłaniem o życiu i nadziei.

Od 1994 roku Alan intensywnie podróżuje, by świadczyć o tym, jak Bóg wyciągnął go z rozpaczy i beznadziei. Ważnym momentem w jego działalności była przemowa podczas Światowych Dni Młodzieży w Toronto w 2002 r. Od tamtej pory wygłasza przemówienia, które przyciągają tłumy. Alan posługuje także darem uzdrawiania, którego używa poprzez nałożenie rąk.

Spotkanie modlitewne z Alanem Amesem odbędzie się 19 maja o godz. 19 w sanktuarium św. Andrzeja Boboli (ul. Rakowiecka 61).

 

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma