Nowy numer 40/2022 Archiwum

Muniek też zaprasza na jarmark

W niedzielę u dominikanów na Służewie 18. urodziny. Będzie świętowanie...

Wychowało się na nim pokolenie. W niedzielę, 28 maja przy klasztorze ojców dominikanów na Służewie odbędzie się osiemnasty Jarmark Dominikański – wydarzenie, które  na stałe wpisało się w kalendarz imprez w Warszawie i na które zjeżdżają rodziny z całej stolicy. To impreza, na której każdy, niezależnie od wieku, dobrze się bawi i odpoczywa w miłej, przyjaznej atmosferze. Podczas niej można poleżeć na leżaku popijając zdrowe soki serwowane przez duszpasterstwo młodych, pokosztować klasztornego bigosu, wyszperać na wencie modną sukienkę, kupić ikonę "z pierwszej ręki", porozmawiać z członkami licznych wspólnot, działających przy dominikańskim klasztorze albo też porozmawiać na duchowe i życiowe tematy z ojcami dominikanami.

Otwarcie jarmarku o 10.30. Jak zwykle z mocnym przytupem pierwsi na scenę wkroczą bracia nowicjusze, którzy już od tygodni przygotowują taneczną niespodziankę. Następnie bogaty program artystyczny przedstawi Służewski Dom Kultury. Około godz. 16 scenę poruszy fala niespodzianek z dominikańskim akcentem w tle, które z pewnością nie zawiodą wytrwałych. O 18.15 rozpocznie się  losowanie nagród głównych w fanterii, z której dochód co roku jest przeznaczony na charytatywne dzieła prowadzone przez wspólnoty.

Jarmark zakończy się koncertem o 20.15. Gwiazdą wieczory będzie zespół T.Love z niezastąpionym wokalem Muńka Staszczyka i popularnymi utworami m.in.: „Chłopaki nie płaczą”, czy „King”. Nie zabraknie również świeżości z nowej płyty, np. „Pielgrzym”. 

Jak zwykle na jarmarku będzie coś dla ducha i ciała. Bogatą ofertę przedstawią wystawcy na 130 stoiskach oferujących różnorodne towary od biżuterii, przez ceramikę, po artykuły spożywcze. Najmłodsi z pewnością swoje miejsce odnajdą w strefie dla dziecka z dmuchanymi zjeżdżalniami, kulami wodnymi, szczudlarzami i wieloma innymi atrakcjami. Oprócz tego czekać będą m.in. strefa relaksu z leżakami, kawiarenki, antykwariat, gra rodzinna w ogrodzie przygotowywana pod tajemniczym tytułem – „Klasztorne zakamarki”, wenta i fanteria.

 

Muniek Staszczyk zaprasza na Jarmark 2017!
parafiadominika

 

 

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Reklama

Zapisane na później

Pobieranie listy