Nowy numer 46/2018 Archiwum

O matko z córką

Na scenie chrześcijańskiego Teatru Oratorium z okazji Dnia Matki zostanie wystawiony autorski monodram "O matko z córką”. Dla naszych Czytelników mamy darmowe wejściówki!

Angelika Olszewska to młoda matka dwójki dzieci, która swoje pierwsze doświadczenia macierzyństwa przelała na papier. A chwilę później na scenę, tworząc jedyny w swoim rodzaj, autorski monodram.

Miesza się w nim eksplozja odkrywania radości macierzyństwa, zderzona z presją oczekiwań narzucaną przez otoczenie. Nowa sytuacja wymaga, aby walcząc z wszechobecnymi stereotypami, zredefiniować dla siebie pojęcie "być matką”. I, co najtrudniejsze, nie zatracając siebie - stworzyć nową "JA”. To wszystko podane jest w tonie lekkim, zahaczającymi o rodzaj stand-up comedy, ale prowadzi równocześnie do głębszych pytań: o istotę bycia rodzicem, o wpływ naszego dzieciństwa na nasze późniejsze rodzicielstwo, o to co dostajemy od życia i co po sobie zostawiamy.

W trakcie spektaklu, Teatr Oratorium zapewnia bezpłatną opiekę do dzieci w wieku od 2-go roku życia, a także będą prowadzone zajęcia dla dzieci w wieku szkolnym. Specjalnie przygotowani animatorzy poprowadzą zajęcia teatralne.

Dla Czytelników Gościa Niedzielnego, którzy na adres warszawa@gosc.pl jako pierwsi prześlą mail ze swoim imieniem i nazwiskiem mamy do rozdania
dwa podwójne darmowe zaproszenia na monodram na 26 maja na godz. 17 do Teatru Oratorium. Dla kolejnych chętnych dwa podwójne zaproszenia w promocyjnej cenie – 25 zł.

Więcej o młodej aktorce i spektaklu można przeczytać tu >>

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy