Nowy numer 42/2018 Archiwum

Dla przyszłych rodziców

Warszawskie sanktuarium Matki Bożej z Lourdes zaprasza na spotkanie o naprotechnologii.

Duszpasterstwo Małżeństw Pragnących Potomstwa spotyka się sanktuarium przy ul. Wileńskiej 69 w drugą niedzielę miesiąca. O godz. 15 odprawiana jest Msza św., a po niej odbywa się krótka adoracja Najświętszego Sakramentu w kaplicy Krzyża i spotkanie w salce.

11 czerwca duszpasterstwo będzie gościło ks. dr. hab. Piotra Kieniewicza MIC, bioetyka, oraz dr. Ewę Ślizień-Kuczabską, ginekologa i naprotechnologa. Tematem spotkania będzie: "Naprotechnologia – planowanie rodziny w zgodzie z naturą".

Członkowie duszpasterstwa zapraszają na nie małżonków mających problemy z poczęciem dziecka. Zapraszają też do swojego grona, gdzie czeka ich "serdeczne przyjęcie, bez konieczności mówienia o sobie, ale i gotowość do wysłuchania". Comiesięczne spotkania są okazją do poznania osób o podobnych problemach, wymiany doświadczeń, posłuchania świadectw czy chociażby do porozmawiania z rodzinami adopcyjnymi. Wspólnota zapewnia opiekę duchową i codzienną wzajemną modlitwę małżeństw za siebie nawzajem.

Duszpasterzem małżeństw jest ks. Stanisław Kosiorowski MIC.

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy