Nowy numer 33/2018 Archiwum

Pusty wózek

Do zaaranżowanej na stadionowym holu kaplicy adoracji trudno się dostać – taki tłok. Kolejki ustawiają się także do spowiedzi i modlitwy wstawienniczej. Kapłani niestrudzenie spowiadają, nawet przy stoisku z zapiekankami...

W przerwie między konferencjami przez płytę stadionu o kuli idzie Sylwia Milczek. Przyjaciele – ze względu na jej trudną sytuację zdrowotną – złożyli się na bilet, by mogła uczestniczyć w rekolekcjach. Niecałe dwa lata temu lekarze wydali na nią wyrok, a operacja zamiast pomóc jeszcze bardziej jej zaszkodziła. Nie poddaje się.

Dostępne jest 8% treści. Chcesz więcej? Kup wydanie papierowe lub najnowsze e-wydanie.

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma