Nowy numer 47/2020 Archiwum

Nuda z o. Adamem Szustakiem

Z dominikanami nie można się nudzić, a już na pewno nie z TYM. A jednak...

Dobrze rozpocząć rok, to znaczy zacząć go z Bogiem. Także ten akademicki. Dlatego  duszpasterstwa i organizacje katolickie przygotowały dla studentów "coś na dobry początek".

Duszpasterstwo Akademickie "Freta 10" zaprasza studentów pierwszego roku i starszych, do kościoła św. Jacka w Warszawie (ul. Freta 10) na rekolekcje pt. "Święta nuda". Głosić je będzie przez cztery dni o. Adam Szustak OP . Rozpoczną się 8 października Mszą św. o 19.30. W trzy kolejne dni po Mszy św. o 19.30 odbędzie się konferencja.

 Ojciec Szustak OP spotka się też ze studentami Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego - ale chyba nie tylko z nimi. Akademickie Stowarzyszenie Katolickie "Soli Deo" zaprasza bowiem całą starszą młodzież na trzy spotkania z cyklu "Plony życia". Wszystkie odbędą się na terenie SGGW, przy Nowoursynowskiej 166. Pierwsze, z o. Szustakiem odbędzie się 12 października o godz. 19. O wierze jak ziarenko gorczycy, którą należy nieustannie podlewać i pielęgnować, 19 października o godz. 19 mówić będzie młode małżeństwo Monika i Marcin Gomułkowie. 25 października ks. Piotr Pawlukiewicz poprowadzi słuchaczy drogą metanoi - nawrócenia prowadzącego do Boga.

 

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama