Nowy numer 42/2019 Archiwum

Iskra wyjdzie z Polski

Młode małżeństwo z Warszawy nakręciło niezwykły dokument. Ks. Bashobora, ojcowie Cadeddu i Porcu, o. Pelanowski i inni mówią o przygotowaniu do powtórnego przyjścia Jezusa i roli w tym naszego kraju. Film można obejrzeć w internecie.

Ona opiekowała się w domu trójką małych dzieci i marzyła o tym, żeby doba była choć trochę dłuższa. On, grafik na etacie, po pracy siadał do prac zleconych, żeby zarobić na utrzymanie rodziny. Chcą zachować anonimowość, żeby swoimi osobami nie przesłaniać zadania, którego się podjęli. W czerwcu 2015 r. na adoracji Najświętszego Sakramentu w kościele św. Dominika na Służewie usłyszeli w sercach, że mają nakręcić film o szczególnym zadaniu, jakie Polska miałaby otrzymać od Boga. Miesiąc później już byli z kamerą na planie „Proroctwa”.

Dostępne jest 14% treści. Chcesz więcej? Kup wydanie papierowe lub najnowsze e-wydanie.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL