Nowy numer 41/2019 Archiwum

Sześć sposobów na udany ślub

Jak dobrze się ożenić i wyjść za mąż, będzie radził o. Adam Szustak OP. Spotkanie już jutro na SGGW.

Akademickie Stowarzyszenie Katolickie "Soli Deo" zaprasza młodzież na trzy spotkania z cyklu "Plony życia". Wszystkie odbędą się na terenie Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego, przy ul. Nowoursynowskiej 166.

Pierwsze, z o. Adamem Szustakiem odbędzie się 12 października o godz. 19. Ceniony rekolekcjonista dominikański opowie o 6 sposobach na udany ślub.

O wierze jak ziarenko gorczycy, którą należy nieustannie podlewać i pielęgnować, 19 października o godz. 19 mówić będzie młode małżeństwo Monika i Marcin Gomułkowie.

25 października o godz. 18 ks. Piotr Pawlukiewicz poprowadzi słuchaczy drogą metanoi - nawrócenia prowadzącego do Boga.

Spotkania odbywają się pod patronatem "GN". Na wszystkie wstęp wolny.

Akademickie Stowarzyszenie Katolickie Soli Deo to największa w Polsce organizacja promująca nauczanie Kościoła katolickiego w środowisku akademickim. Dla zainteresowanych jej działalnością odbędzie się spotkanie informacyjne 11 października o godz. 20 w auli C w Auditorium Maximum w Kampusie Głównym Uniwersytetu Warszawskiego. Szczegóły na: www.solideo.pl/.

 

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL