GN 33/2019 Archiwum

2 tys. różańców

Prawie 850 osób włączyło się w modlitewno-pokutną akcję zorganizowaną przez parafię św. Dominika na Służewie na zakończenie jubileuszu fatimskiego.

Ponad 600 osób podjęło post ścisły 13 października, w rocznicę ostatniego objawienia. Różańcowy maraton rozpoczął się wieczorem 8 października i trwał nieprzerwanie (także nocą) do północy z 12 na 13 października. W tym czasie odmówiono 2052 części Różańca. 100-godzinna modlitwa na różańcu, połączona z piątkowym postem odbyła się w intencji pokoju na świecie i nawrócenia grzeszników. Modlono się także o wiarę, miłość w rodzinach, ochronę życia poczętego, powołania do małżeństwa, kapłaństwa i życia zakonnego, podjęcie przez Kościół wezwania Matki Bożej z Fatimy oraz w intencji zadośćuczynienia Najświętszemu Sercu Pana Jezusa i Niepokalanemu Sercu Maryi. Uczestnicy akcji wybierali ze strony internetowej dowolny dzień i godzinę modlitwy. Przyłączyli się do niej nie tylko mieszkańcy Warszawy, chociaż to głównie do nich skierowana była propozycja ojców dominikanów. Różaniec odmawiali też więźniowie w areszcie śledczym na Mokotowie.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Polecamy

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Reklama

Zapisane na później

Pobieranie listy

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL