Nowy numer 34/2019 Archiwum

"Jesus is Life”

Katolicki teledysk ma poruszyć młodych na całym świecie. Dziś premiera anglojęzycznego klipu z wokalem Marty Ławskiej.

- Świat poszukuje recepty na szczęście, podsuwa wiele rozwiązań, tymczasem gwarantem prawdziwego szczęścia i pokoju jest Jezus i osobista więź z Nim. Dlatego przesłaniem:  "Jezus jest życiem" chcemy wyjść do każdego człowieka - mówi Piotr Chomicki z Fundacji Holy Mary Team, która podjęła prace nad utworem i teledyskiem.

Holy Project ft. Marta Ławska - Jesus is Life (Official Video)
Fundacja Holy Mary Team

Do współpracy zostali zaproszeni profesjonaliści. Muzykę skomponował Piotr Nowak, tekst napisała Małgorzata Hutek, wokal podjęła Marta Ławska, współpracująca z zespołem TGD.

Przy produkcji teledysku pracował 30-osobowy zespół na co dzień zajmujący się produkcjami telewizyjnymi. Klip - dzięki wsparciu darczyńców - powstawał w różnych częściach Warszawy m.in. na Wybrzeżu Gdańskim, patelni, Starym Mieście, czy pl. Zbawiciela. W nagranie zaangażowało się 40 statystów - w większości członkowie warszawskich wspólnot.

- Zależało nam, by osoby biorące w nim udział były wierzące, a wypowiadane słowa "Jesus is Life” autentycznym świadectwem - wyjaśnia P. Chomicki. I dodaje: - Klip adresowany jest do młodych osób z całego świata. Pokazuje, że katolicy nie są smutni, ale potrafią ciszyć się życiem i dzielić swoją radością i wiarą z innymi.

Po raz pierwszy utwór będzie można było usłyszeć na antenie Polskiego Radia w programie Muzyczna Jedynka.

- Z informacją o utworze i teledysku będziemy chcieli dotrzeć także do rozgłośni i stacji telewizyjnych w całym kraju, a także państw, gdzie mieszkają katolicy np. USA, Włoch, Irlandii, Wielkiej Brytanii, Filipin, Korei Południowej, Brazylii czy Meksyku - mówi pomysłodawca. I dodaje: - Chcemy być "muzyczną iskrą", która wyjdzie z Polski na cały świat.

„Jesus is Life” to pierwszy muzyczny projekt fundacji HMT. Na swoim koncie ewangelizatorzy mają m.in. program internetowy Miasto Aniołów, film promujący zawierzenia w Niepokalanowie czy akcję "Pokochaj Maryję".

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Polecamy

 • Grzes
  18.10.2017 22:19
  Piosenka niby "Pokazuje, że katolicy nie są smutni", a gdzie tu jakiekolwiek oznaki katolicyzmu? Te kościoły w tle? Tekst bardzo ogólny, gdyby nie artykuł pomyślałbym że to jakiś protestancki hillsong. Nie urywa szczerze mówiąc...Z drugiej strony nie jedna protestancka piosenka podbija serca katolików. Żeby napisać coś dobrego trzeba się wysilić. Ten klip jest przeciętny.
  doceń 2
 • PTaraski
  18.10.2017 22:54
  Przecież to nie ma nic wspólnego z katolicyzmem i śpiewem religijnym. To jest pentakowstalizm w czystej postaci. Niech mi ktoś wytłumaczy, czym ten rodzaj śpiewu różni się od śpiewów pemtakostalistów: https://www.youtube.com/watch?v=yNRku4Jvtbo

  Taka muzyka nikogo nie nawróci, przeciwnie zamisza w głowie, bo sprowadzi wiarę i religię do subiektywnych uczuć, jak to u pentaksotalistów. Ale pentakostalizm jest wrogiem wiary objawionej.
  doceń 2
 • Szczęściarz
  19.10.2017 00:20
  Tak Jezus jest życiem. On jest drogą, prawdą i życiem. Chwała Panu :-)
  doceń 1
 • Bolek
  19.10.2017 15:04
  @Fenkuł: Ja o skromności a Ty o pachach i niezdrowej ekscytacji. Nie masz się komu zwierzyć?
  doceń 0

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Reklama

Zapisane na później

Pobieranie listy

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL