Nowy numer 48/2020 Archiwum

"Jesus is Life”

Katolicki teledysk ma poruszyć młodych na całym świecie. Dziś premiera anglojęzycznego klipu z wokalem Marty Ławskiej.

- Świat poszukuje recepty na szczęście, podsuwa wiele rozwiązań, tymczasem gwarantem prawdziwego szczęścia i pokoju jest Jezus i osobista więź z Nim. Dlatego przesłaniem:  "Jezus jest życiem" chcemy wyjść do każdego człowieka - mówi Piotr Chomicki z Fundacji Holy Mary Team, która podjęła prace nad utworem i teledyskiem.

Holy Project ft. Marta Ławska - Jesus is Life (Official Video)
Fundacja Holy Mary Team

Do współpracy zostali zaproszeni profesjonaliści. Muzykę skomponował Piotr Nowak, tekst napisała Małgorzata Hutek, wokal podjęła Marta Ławska, współpracująca z zespołem TGD.

Przy produkcji teledysku pracował 30-osobowy zespół na co dzień zajmujący się produkcjami telewizyjnymi. Klip - dzięki wsparciu darczyńców - powstawał w różnych częściach Warszawy m.in. na Wybrzeżu Gdańskim, patelni, Starym Mieście, czy pl. Zbawiciela. W nagranie zaangażowało się 40 statystów - w większości członkowie warszawskich wspólnot.

- Zależało nam, by osoby biorące w nim udział były wierzące, a wypowiadane słowa "Jesus is Life” autentycznym świadectwem - wyjaśnia P. Chomicki. I dodaje: - Klip adresowany jest do młodych osób z całego świata. Pokazuje, że katolicy nie są smutni, ale potrafią ciszyć się życiem i dzielić swoją radością i wiarą z innymi.

Po raz pierwszy utwór będzie można było usłyszeć na antenie Polskiego Radia w programie Muzyczna Jedynka.

- Z informacją o utworze i teledysku będziemy chcieli dotrzeć także do rozgłośni i stacji telewizyjnych w całym kraju, a także państw, gdzie mieszkają katolicy np. USA, Włoch, Irlandii, Wielkiej Brytanii, Filipin, Korei Południowej, Brazylii czy Meksyku - mówi pomysłodawca. I dodaje: - Chcemy być "muzyczną iskrą", która wyjdzie z Polski na cały świat.

„Jesus is Life” to pierwszy muzyczny projekt fundacji HMT. Na swoim koncie ewangelizatorzy mają m.in. program internetowy Miasto Aniołów, film promujący zawierzenia w Niepokalanowie czy akcję "Pokochaj Maryję".

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama