Nowy numer 42/2019 Archiwum

Wiliję czas zacząć?

Na przedświąteczne spotkanie zapraszają Ernest Bryll, Marcin Styczeń i organizatorzy cyklu "Duchowość dla Warszawy".

W ramach prowadzonego od dwóch lat cyklu „Duchowość dla Warszawy”, Papieski Wydział Teologiczny w Warszawie zaprasza na przedświąteczne spotkanie. Tym razem zamiast wykładu i dyskusji na ważne tematy, odbędzie się koncert poetycki pt.: „Zejdźmy się jak na wilię”.

Wezmą w nim udział poeta Ernest Bryll oraz pieśniarz i kompozytor Marcin Styczeń. Artyści zaśpiewają o Bożego Narodzenia, nawiązując do poezji Cypriana Kamila Norwida, Jana Pietrzyckiego, Jerzego Lieberta, Józefa Czechowicza, Emila Zegadłowicza oraz Ernesta Brylla.

Dla wszystkich tych poetów Boże Narodzenie to punkt wyjścia do głębszych rozważań egzystencjalnych dotyczących sensu życia, narodzin i śmierci, wreszcie ponownego narodzenia, czyli nawrócenia.

Koncert odbędzie się 18 grudnia (poniedziałek) o godz. 19, w Bibliotece Rolniczej, ul. Krakowskie Przedmieście 66. Wstęp wolny.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL