Nowy numer 42/2019 Archiwum

Więcej niż porady

Dzieląc się opłatkiem 13 stycznia w warszawskiej kurii, kard. Kazimierz Nycz prosił osoby związane z tym duszpasterstwem, żeby z sercem traktowały przygotowujących się do małżeństwa, bierzmowania czy też szukających u nich wsparcia

Przestrzegał przed stawianiem zbyt wysokich wymagań, co niekiedy mogłoby zerwać ostatnie nitki łączące te osoby ze wspólnotą Kościoła. – Trzeba bardzo uważać na to, żeby przygotowania do małżeństwa nie ograniczać tylko do ściśle fachowych porad, dotyczących rodzicielstwa, naturalnych metod płodności – mówił metropolita warszawski, zachęcając do długofalowego towarzyszenia narzeczonym i małżonkom, do inspirowania ich i wspierania.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL