Nowy numer 33/2019 Archiwum

Prośba o modlitwę za ks. Aleksandra Juszczuka

Jako szpitalny kapelan otaczał modlitwą chorych, teraz sam potrzebuje duchowego wsparcia. Stan kapłana jest poważny.

Ksiądz Aleksander Juszczuk jest dyrektorem Domu Księży Emerytów w Otwocku i równocześnie  kapelanem otwockiego szpitala ortopedycznego im. prof. Adama Grucy. Jest też w gronie Rady Kapłańskiej Diecezji Warszawsko-Praskiej.

Od dłuższego czasu przebywa w szpitalu. Jak informuje warszawsko-praska kuria, stan chorego jest poważny. Kanclerz kurii ks. Dariusz Szczepaniuk, poprosił diecezjan o modlitwę w intencji powrotu do zdrowia kapelana.

Ks. Juszczuk objął funkcję dyrektora Domu Księży Emerytów w Otwocku w czerwcu ubiegłego roku. Przedtem posługiwał w parafiach w: Świętej Trójcy w Latowiczu, św. Jana Chrzciciela w Mińsku Mazowieckim, Wniebowzięcia NMP w Zerzeniu, Nawrócenia św. Pawła Ap. na Grochowie, św. Józefa Oblubieńca NMP w Legionowie, św. Wincentego a Paulo w Otwocku.

O nim i prowadzonym przez niego dziele pomocy księżom emerytom pisaliśmy dwa miesiące temu, gdy to miejsce nawiedził obraz Matki Bożej Częstochowskiej.

Przeczytaj  Dom spełnionego kapłaństwa.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Polecamy

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Reklama

Zapisane na później

Pobieranie listy

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL