Nowy numer 42/2019 Archiwum

Ulubione miejsce świętych

„Otrzymuje ksiądz najlepszą parafiankę” – usłyszał proboszcz z Zalesia Górnego, odbierając w Łagiewnikach relikwie św. s. Faustyny. Sprawdziło się.

Teraz ks. Krzysztof Grzej- szczyk w podwarszawskiej miejscowości ma 3 tys. parafian i ponad 60 świętych. Z tymi pierwszymi nie zawsze jest łatwo, bo do kościoła chodzi zaledwie połowa. Za to druga, „niebiańska” część parafii skutecznie oręduje za tymi, których drogi tu, na ziemi, jeszcze są kręte.

Dostępne jest 7% treści. Chcesz więcej? Wykup dostępu do całego artykułu. Cena 1,23. Kup wydanie papierowe lub najnowsze e-wydanie.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL